Gyártásvezető, műhelyvezető

A több, mint 40 éves múlttal rendelkező, maga területén piacvezetőnek számító Nestro csoport magyarországi képviselete

Gyártásvezető, műhelyvezető pozícióba keresi új kollégáját.

Főbb feladatok:

Az üzem működésének megszervezése, a termeléshez szükséges létszám biztosítása és a kapacitások tervezése. A termékek folyamatos ellenőrzése minőségi kritériumok alapján, a teljes gyártási folyamat során. A gyártási minőség, higiénia, termelékenység, munkabiztonságot javító tervek javaslata, megvalósítása. A hozzá beosztott személyek irányítása (5-6 fő). Napi szinten kapcsolattartás a tervezőkkel. Szerszámok, berendezések karbantartása és ennek dokumentálása.

Amit Öntől várunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office és AutoCAD ismeretek
  • Lemez- és fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat
  • Több éves gyártás közeli (vezető) tapasztalat
  • Jó szervező- és vezetőkészség
  • Stressz tűrőképesség
  • Elemző és összefoglalási képesség

Előnyt jelent:

  • Hegesztési tudás, tapasztalat

Amit Cégünk kínál:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • További szakmai fejlődés és új technikák betanítása
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Céges telefon

Munkavégzés helye

  • Pécs